Fotowoltaika

 

Fotowoltaika Vip Energy

Fotowoltaika

5 kroków do twojej energetycznej niezależności


 

  1. Bezpłatny audyt i konsultacja - Skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Jedyne co musisz zrobić to przygotowanie kilku niezbędnych danych (znajdziesz je na rachunku za prąd).
  2. Oferta dopasowana do Twoich potrzeb - nasz ekspert dobierze najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, projektanci zaproponują optymalne rozmieszczenie instalacji na Twoim dachu/ gruncie, a dział finansowy zapewni najkorzystniejszą formę finansowania.
  3. Fotowoltaika - na każdym etapie realizacji Twojej inwestycji będziemy w stałym kontakcie. Zostaniesz poinformowany o kolejnych krokach, takich jak, kompletowanie twojej instalacji czy wysyłka towaru, z wyprzedzeniem ustalimy z Tobą termin montażu.
  4. Profesjonalny montaż - doświadczona ekipa fachowców wykona montaż w ustalonym wcześniej terminie dbając o bezpieczeństwo, czystość i porządek. Twój system fotowoltaiczny zostanie podłączony do sieci Wi-Fi, tak abyśmy stale mogli monitorować jego pracę. Otrzymasz dostęp do aplikacji monitorującej Twoje uzyski oraz krótkie szkolenie.
  5. Uruchomienie instalacji - zgłosimy Twoją instalację do Zakładu Energetycznego, jednostki Straży Pożarnej oraz pomożemy w formalnościach związanych z dofinansowaniami, m.in. „Mój Prąd”
Vip Energy
 
 

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz, nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.